Patříme mezi autoškoly s dlouholetou tradicí. Naší snahou je vytvořit žadatelům k získání řidičského oprávnění co nejlepší podmínky. Teoretická výuka probíhá v učebně sídla autoškoly v Ul.Míru 153/I v Rokycanech. V tomto místě probíhají i školení řidičů motorových vozidel do 3,5t.V naší autoškole si mohou žáci vyzkoušet praktické jízdy  jak s naftovým, tak i s benzínovými  automobily.Vzhledem k problémům s dojížděním  se snažíme v rámci možností  našim žákům vycházet vstříc a při praktických jízdách  se žáci odvážejí a  přivážejí do místa bydliště.

 

 

Nejbližší zahájení  KURZU :

 pondělí  11.11.2019 od 16:00 hod.

/jiný termín zahájení je možný dle domluvy, zahajujeme průběžně dle zájmu/ 

 

 

 

This entry was posted on Čtvrtek, Duben 5th, 2012 at 17.34 and is filed under Nezařazené. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.